Show newer

"Mezitím se v okolí rychle rozkřikne, že jsme v obci jediná budova s elektrikou a začínají se k nám trousit zájemci o nabití mobilů."

Jak tornádo na Moravě poničilo datacentrum DataSpring a co se dělo pak - Lupa.cz
lupa.cz/aktuality/jak-tornado-

Stav na Hodonínsku od člověka, co tam včera strávil celý den (ne já): na brigádničení tam už není prostor, stejně jako už nestojí o materiální pomoc. Jediné co tam budou v horizontu pár měsíců opravdu potřebovat, jsou prachy a střechaři.

Snažil jsem se prezidenta respektovat aspoň jako funkci, když ne jako člověka. Ale tímhle u mě končí a nebudu mít ani zblo výčitek o něm říkat, že je mi "bytostně odporný".
novinky.cz/zahranicni/clanek/z

[RT]
Prezident nemá mobilní telefon. Pro jeho kontaktování je třeba se objednat u kancléře. Po tornádu si kancléř vypnul telefon. Telefon si vypnul i mluvčí. Prezident veřejný projev odmítl.

twitter.com/Lukas__Valenta/sta

Český Rozhlas chce čestné prohlášení ohledně poplatku za právnickou osobou: "prohlášení můžete vyplnit buď online prostřednictvím webového formuláře". Formulář: "Vyplněné čestné prohlášení prosím podepište a naskenované vložte jako přílohu níže". A tím podepište se nemyslí digitální podpis. Uáááá.

Nový song od Destilátu. Bonus pro ty, kdo mě tam poznají. Naživo možno poslechnout na konci srpna na fesťáku v Říčanech.
facebook.com/watch/?v=15093039

Až si budete vybírat termín na očkování, tak si vybírejte nejenom podle toho, kdy můžete na první termín, ale i jestli můžete jít i na druhý termín! Ten vám řeknou až po registraci, s tím, že z toho druhého termínu vás nic neomlouvá (dovolená, pracovní cesta, nic...). Naštěstí si to můžete sami dopředu vypočítat. Je plus 42 dní k vašemu prvnímu termínu. Čas bude stejný jako u prvního očkování.

[RT @_jirisvoboda_]
Téměr nonstop tu řešíme politiku a den za dnem ji řešíme stále víc. Individuální politické kauzičky ale naprosto zastírají, co se děje ve společnosti. Vskutku strašlivé svědectví psychiatra Tomáše Rektora na Fb: t.co/eMy1rE0ugk

Průser. Průser. Průser.

[Quote RT]
Bližší pohled na návrat matadora ČSSD a člověka s dlouholetými zkušenostmi, Michala Haška. twitter.com/HlidacStatu/status

[Quote RT]
Úplně nejhorší by bylo, kdyby nám nějací troubové říkali, jak to děláme dobře. Lindo, děkuji😭😭 twitter.com/SoukupDavid/status

A tohle znáte? atlas.mapy.cz/ Pravé kouzlo spočívá v tom přepínátku vrstvev vpravo nahoře.

Show older
Mastodon

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!