Follow

Mamince klekl počítáč. Tak jsem ji chtěl dát svůj starý a složit si nový. Jenže nejsou grafické karty! Vůbec. Teda jsou tam nějaké zbytky, které mají buď blbé konektory nebo nezvládají ani HD obraz o 4K ani nemluvě. Důvod: lupa.cz/clanky/graficke-karty- Je to sice měsíc starý článek, ale stále platný a ještě asi dva měsíce platný bude.

@mirek já jsem teď @RezzaBuh dával 8 let starou AMD kartu, která už v té době byla takový low mid-range. Díval jsem se na eBay a tam ji teď lidi prodávají za 2500. Šílenství. 😳

@mirek Záleží na co to potřebuješ. Možná bys mohl dočasně zkusit integrovanou grafiku. Na běžnou práci to bohatě stačí. A pokud narazíš na problémy, tak následně přidáš GK, až budou ;-)

@mkyral tak ty taky nejsou. A AMD procesory s integrovanym GPU taky nejsou. V podstate jedina moznost jak si poridit funkcni pocitac je notebook. Ja to nutne nepotrebuji. Jenom me zarazilo, ze v rozvinutem kapitalismu se neco takoveho muze stat.

Sign in to participate in the conversation
Mastodon

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!